A+ A A-

Na trzeźwo może być OK

Okazuje się, że Sylwestra można spędzić miło, przyjemnie, słowem szampańsko – ale bez kropli alkoholu. Towarzystwo skupione wokół Klubu AZYL tradycyjnie przełom roku świętowało we wspólnym gronie. Były tańce, zabawa i życzenia.

Czegóż można życzyć sobie w takim gronie? Oczywiście wytrwałości w trzeźwieniu. Do Stowarzyszenia należą często całe rodziny. Jedni regularnie odwiedzają Zamek, inni okazjonalnie. W Sylwestrową noc zniknęły podziały na uzależnionych, współuzależnionych i zdrowych. Wszyscy, jak jedna rodzina, zasiedli przy obficie zastawionym stole. Toasty wznoszono sokami, bowiem w tym towarzystwie nawet szampan tzw. bezalkoholowy nie jest uznawany. Czas zatrzymał się na kilka chwil, gdy wybiła północ. Zniknęły troski i zmartwienia.

Chętni skorzystali ze spaceru, spotkali się ze znajomymi na jaworskim Rynku i wrócili na „zamkowe salony”. – To był udany rok. Przed nami nowe postanowienia i nowe wyzwania – powiedział prezes AZYL-u, Dariusz Kudłacz. Życzymy realizacji planów i oczywiście trzeźwości na każdy dzień. Więcej zdjęć w GALERII na naszej stronie.

Daniel
Stowarzyszenie AZYL dziękuje radzie sołeckiej Słupa (gm. Męcinka), radnym Sylwestrowi i Franciszkowi Rudźcom za pomoc w organizacji zabawy sylwestrowej w Zamku.

blue green orange red

Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Copyright by AZYL Jawor 2012-2016. All rights reserved.