A+ A A-

20 lat w trzeźwości

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Uzależnionym, Osobom Współuzależnionym oraz Ofiarom Przemocy  AZYL znane jest nie tylko w jaworskich kręgach. Jego działania z roku na rok mają coraz szerszy zasięg. Jak już wspominaliśmy na naszych łamach, Klub AZYL to nie tylko trzeźwiejący alkoholicy.

To także sympatycy, którzy chcą pomagać innym nie czerpiąc z tego korzyści. Klubowicze spotykają się jednak nie tylko na grupach wsparcia czy terapii. Obchodzą wspólnie ważne wydarzenia.
Jedno z nich miało miejsce w sobotę, 4. lutego, gdy Andrzej z żoną Krystyną obchodzili 20 rocznicę trzeźwości. Na godz. 18 do Klubu przybyli nie tylko członkowie stowarzyszenia, ale również rodzina i przyjaciele jubilatów. Jak przystało na taką okazję, były kwiaty, prezenty, gratulacje, życzenia wytrwałości w trzeźwości i oczywiście okolicznościowy tort. Nie zabrakło też wspólnych rozmów. Zgodnie z klubową tradycją każdy mógł zadać Andrzejowi i Krysi pytanie. Pojawiły się zatem wspomnienia początków drogi w trzeźwości, rozmowy o życiu na co dzień i chwilach trudnych. Andrzej podkreślał, jak bardzo ważne jest, by nie pozostać z problemem sam na sam, tylko szukać wsparcia. Takie wsparcie i pomocną dłoń daje właśnie AZYL. W imieniu klubowiczów życzenia Andrzejowi i Krysi złożył prezes stowarzyszenia, Darek.

blue green orange red

Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Copyright by AZYL Jawor 2012-2016. All rights reserved.