A+ A A-

Konkurs podsumowany

Stowarzyszenie Charytatywne AZYL w Jaworze po raz kolejny zorganizowało konkurs plastyczny dla dzieci. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Nałóg twój wróg”. Podsumowanie konkursu miało miejsce w środę, 6 czerwca o godz. 11 w siedzibie stowarzyszenia.

Na uroczystość wręczenia nagród przybyły dzieci z SP nr 5 w Jaworze z opiekunką Agnieszką Olchówką, które zaśpiewały na początku piosenkę „Koko, koko, Euro spoko”, przedstawicielka starostwa powiatowego Renata Węgiel oraz członkowie Klubu Azyl na czele z prezesem Dariuszem Kudłaczem.
Dziewięcioosobowe jury miało nie lada orzech do zgryzienia, bowiem na konkurs wpłynęło 119 prac. Wykonane różnymi technikami, głównie jednak rysunki, przedstawiały skutki różnych uzależnień, którym ulega człowiek. Nagrody w konkursie ufundował Klub Azyl, Urząd Miejski w Jaworze i starostwo powiatowe.
Nagrodę starosty otrzymała Aleksandra Skowron z kl. 5 SP nr 4 w Jaworze. Nagrodę burmistrza otrzymał Szymon Białogłowicz ze Świetlicy „Słoneczko”. Nagrodę Klubu Azyl otrzymała Olga Kaczkowska ze Świetlicy „Słoneczko”. Nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika przypadła w udziale sześcioletniej Mai Kaczkowskiej ze Świetlicy „Słoneczko”. W kategorii klas 0-3 pierwsze miejsce zdobyła Marcelina Maniecka ze Świetlicy „Słoneczko”, drugie Paulina Białogłowicz ze Świetlicy „Słoneczko”, trzecie Nikola Łękawa z SP nr 1 w Jaworze. W kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce zajęła Martyna Mącznik z SP nr 5 w Jaworze, drugie – Michał Jureńczyk z SP nr 5 w Jaworze, a trzecie Katarzyna Jarząbek z SP nr 4 w Jaworze (op. Barbara Bajer). Wyróżnienia zdobyły: Magdalena Dąbrowska - Markos z kl. 2b SP nr 1, Natalia Piec, Barbara Śmiłowska i Monika Aniołek ze Świetlicy „Słoneczko”, Wiktoria Piec z kl. 3 SP nr 4 w Jaworze, Natalia Płusa ze świetlicy szkolnej SP nr 1, Natalia Frydrych z SP nr 1 i Klaudia Kościk z SP nr 5. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie do konkursu. Na zakończenie wszyscy poczęstowali się czekoladą.
AD

blue green orange red

Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Copyright by AZYL Jawor 2012-2016. All rights reserved.