A+ A A-

Mikołajkowe Szaleństwo


10 grudnia br. w naszym stowarzyszeniu odbyły się Mikołajki. Odwiedziło nas wielu członków grupy, z którymi wspólnie przywitaliśmy świętego Mikołaja. Zabawa rozpoczęła się od konkurencji, w której za pomocą rożnych rękawic dzieci miały obrać banana.

Następnie mogły sprawdzić swoje umiejętności muzyczne ucząc się i odśpiewując mikołajowe piosenki.< Pani prowadząca zaprosiła uczestników do kołeczka, by wspólnie bawić się i wyczekiwać na przyjście Mikołaja. Nadejście gościa wywołało wiele uśmiechów na twarzach dzieci , które od razu otoczyły go z entuzjazmem i ciekawością dotycząca niesionych przez niego prezentów.

Mikołaj zadbał ,aby każde z podopiecznych otrzymało od niego paczkę ze słodyczami. Niektóre dzieci były na tyle odważne ze opowiedziały mikołajowi wierszyk albo zaśpiewały piosenkę. Każdy z przybyłych gości mógł spróbować swoich sil w przeróżnych konkurencjach za co oczywiście nagradzano słodkościami.

Składamy podziękowania na ręce wszystkich, którzy pomogli przy organizacji wydarzenia. Chcielibyśmy również złożyć ogromne podziękowania dla gminy jawor oraz burmistrza miasta Emiliana Bery za dofinansowanie paczek. Poniżej zamieszczamy zdjęcia, do których obejrzenia serdecznie zachęcamy.

blue green orange red

Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Copyright by AZYL Jawor 2012-2016. All rights reserved.